• З 22 вересня бібліотека НаУКМА запрошує вас переглянути книжкову виставку. Книжкове зібрання поєднало в собі тематику до дня незалежності України – шлях становлення незалежної держави – та період російського вторгнення на нашу землю. Віримо, що вистоїмо, переможемо та відродимо свою країну! Чекаємо на вас для перегляду у 22 читальній залі Бібліотеки Антоновичів.
  • Оформлення списків літератури
    Допомога з вибором стилю оформлення бібліографії.
  • Допомога у аналізі видання на предмет хижацьких практик
    Перед подачею рукопису в журнал, авторам варто знати як обрати якісне видання, щоб опублікувати свої результати досліджень. Авторам потрібно ретельно перевіряти якість як традиційних журналів за передплатою, так і журналів відкритого доступу та видавців.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії

alt=

Сьогодні згадуємо про трагічну подію, що сталася 26 квітня 1986 року - Чорнобильську катастрофу.

Читати далі

25 квітня - санітарний день

alt=

Звертаємо увагу, що 25 квітня (четвер) - санітарний день в Американській бібліотеці.

Читати далі

26 квітня - санітарний день

alt=

Звертаємо увагу, що 26 квітня (п'ятниця) - санітарний день в Бібліотеці Антоновичів.

Читати далі

Киця Буккиця

alt=

Зустрічайте нашу нову родзинку - кумедну та неймовірно пухнасту кицю Буккицю! 

Читати далі

Найкращий подарунок – книга

alt=

На полицях Могилянської бібліотеки з’явилися книжкові новинки від авторів-могилянців – це «Яра» Марусі Щербини та «Камені» Світлани Богдан.

Читати далі

105 років з народження Омеляна Пріцака

alt=

7 квітня - день народження відомого історика, вченого, сходознавця, філолога, професора Гарвардського університету (США), засновника і першого директора Інституту українських студій Гарвардського університету Омеляна Пріцака (7 квітня 1919 р. - 29 травня 2006 р.).

Читати далі

Преміювання науковців НаУКМА: грудень 2018

У грудні 2018 р. відбулося чергове преміювання науковців НаУКМА за публікації у виданнях, що індексуються в наукометричних базах Scopus та/чи Web of Science Core Collection.

Відповідно до Opens external link in new windowнаказу №278 та наказу №562, винагороду отримали 50 дослідників НаУКМА за 67 публікацій.

Преміювання здійснюється згідно з чинним у НаУКМА з 2016 р. Opens external link in new windowПоложенням про Преміювання співробітників НаУКМА за публікації у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах Web of Science Core Collection (крім Emerging Sources Citation Index) та (чи) Scopus. Особливістю Положення є те, що під час розрахунку премії до уваги береться квартиль, до якого у своїй предметній категорії належить журнал у базі даних, та кількість співавторів. Детальніше про формулу обрахунку Opens external link in new windowможна почитати тут.

НаУКМА – один із перших університетів України, який почав враховувати квартиль журналу у преміюванні науковців за публікації. Нагороджують авторів двічі на рік, у червні та грудні. Усього із 2016 премія нараховувалася 79 науковцям за 145 публікацій. Із повним переліком премійованих та публікацій Opens external link in new windowможна ознайомитися за посиланням.

Наукова бібліотека НаУКМА відслідковує публікаційну активність дослідників НаУКМА та двічі на рік подає Президенту верифікований перелік публікацій, що відповідають умовам Положення.

Більше про те, як проходить преміювання, а також вимоги до публікацій, які Наукова бібліотека включає в перелік, можна почитати Opens external link in new windowна сайті бібліотеки. Якщо Вашої публікації немає у переліках премійованих чи Opens external link in new windowпретендентів, звертайтеся за телефоном +38(044)425-60-35 або напишіть Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Віртуальний музей НаУКМА

Цифрова колекція

Репозитарій

Путівник бібліотекою